www.iznik.yetkin-forum.com

İznik-Nicea-İsnik Forums

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

DESTEK BEKLEYEN SEVDA ÇALIŞMALARINI BAHÇEDE YAPIYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : pcweb tasarımı
Lakap : ermis783
Takımlar :
Ruh Halim :
Yasal uyarı : <marquee>DİKKAT: Daha kaliteli hizmet alabilmek için Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız</marquee>
Aktiflik :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: DESTEK BEKLEYEN SEVDA ÇALIŞMALARINI BAHÇEDE YAPIYOR   C.tesi Eyl. 06, 2008 1:41 pm

Fox tv’de her Pazar yayınlanan ‘Roman Star’ adlı yarışma programına katılan İznikli Sevda Ardıç muhteşem performansı ile finale çıkmaya tüm hızıyla devam ediyor. Fakat Bizim Sevda’nın farklı bir hayatı var.

Ulusal bir kanalda Pazar günleri yayınlanan ‘Roman Star’a katılan ve yarışmanın ilk haftasında beşinci olan 30 yaşında ki Sevda Ardıç’ın hayatı tam bir roman. Bundan birkaç yıl önce akrabalarının düğününe kaza kurşununa hedef olan kocasını yitiren Sevda, 9 yaşında ki oğlu Tahsin ve 8 yaşında ki kızı İlayda ile hayata tutunmaya çalışıyor. Erkek kardeşinin eski bir barakayı andıran çatısı çökmüş tek göz odalı evinde şeker hastası annesi ve kalp hastası babası olmak üzere toplam 6 kişi ile yaşayan Sevda, tek başına tarlada, bağda, bahçede ve ev temizliğine giderek evini geçindiriyor. Çevresinde de hiçbir şekilde destek göremeyen Sevda’ya kaymakamlık ve belediye yiyecek, yakacak ve giysi yardımı yapıyor. Bu yarışmaya girme nedeninin çocuklarını okutmak ve onlara geleceğini hazırlamak için girdiğini söyleyen Sevda, “Hayatta bana kimse destek olmuyor. Kocamı yitirdikten sonra hayatım altüst oldu. Ama ben hiçbir zaman mücadeleden yılmadım. Bu yarışmaya çocuklarıma gelecek hazırlamak için girdim. Yarışma için herkesten SMS desteği istiyorum. Yardıma çok ihtiyacım var” dedi.

Haber: Halil Ataş
Kullanıcı profilini gör http://iznik.yetkinforum.com

DESTEK BEKLEYEN SEVDA ÇALIŞMALARINI BAHÇEDE YAPIYOR
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray Çıldırın Çıldırın Albümü ~ Full Şarkı Sözleri ~
» CURLING ÇALIŞMA GURUBU
» r9 fairwayim dee sebebini bulamadığım gıcırtı sesi ..acil...