www.iznik.yetkin-forum.com

İznik-Nicea-İsnik Forums

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TANITIM YAPMAYA ÇALIŞIRKEN, İZNİK’İN TANITIMINA ENGEL OLUNDU.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : pcweb tasarımı
Lakap : ermis783
Takımlar :
Ruh Halim :
Yasal uyarı : <marquee>DİKKAT: Daha kaliteli hizmet alabilmek için Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız</marquee>
Aktiflik :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: TANITIM YAPMAYA ÇALIŞIRKEN, İZNİK&#8217;İN TANITIMINA ENGEL OLUNDU.   Cuma Eyl. 05, 2008 6:08 pm

İlçemizde düzenlenen Pentatlon 3.Balkan Şampiyonası yoğun bir ilgi görürken, İznik’i tanıtmak için ilçemize gelen ulusal televizyon temsilcilerine resmen rezil olduk.

Düzenlenen şampiyona için ilçemize gelen Show Tv Kameramanı Fuat Doğan’ın iğne ile ayakta durup çekim yaptığını öğrenen ve Bursa’daki toplantı dönüşünde İznik’e uğrayıp hem Doğan’ın sağlık durumunu yerinde görmek, hem de İznik’i merak eden ulusal kanalların yayın sorumluları, iznikrehber.com basın bürosunu ziyaret ettiler.

Ulusal televizyon kanalında yayın sorumluları olan yetkililer, Şampiyonanın son etabı olan koşu etabından hemen öncesinde iznikrehber.com basın bürosunda İznik Kaymakamlığının 6 ay önce hazırladığı tanıtım cd’sindeki İznik görüntülerini internet sitesinden seyretti. Bu görüntülerinde yapılacak olan haberde kullanılması gerektiğini belirten yetkililere; Kent ve Star Gazetesi Muhabiri Hüseyin Balcı ellerinde hiç İznik tanıtım cd si kalmadığını bilgisayarlarında yeni formatlandığını, ama hemen temin edebileceğini belirtti.

Ardından hemen ilk iş olarak Yerel Gündem 21 Genel sekreteri Mahmut Usta’yı arayıp durumu izah eden Balcı’ya Mahmut Usta kendisinin DSİ tesislerinde olduğunu hemen belediye başkan yardımcısı Zekeriya Sargın’ı bildirmesini ve cd lerin temin edilmesini söyledi.

Ardından hemen belediye başkan yardımcısı olan Zekeriya Sargın’ı arayan Hüseyin Balcı’ya santral yetkilileri Sargın’ın toplantıda olduğunu söyledi. Durumu santrale izah eden Balcı zamanlarının kısıtlı olduğunu yetkililerin hemen İstanbul’a döneceklerini hatta araçlarının kapının önünde çalışır şekilde durduğunu acil olarak tanıtım cd sinden temin edilmesini söyledi. Santral görevlisi bunun üzerine İznik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü telefona bağladı.

Tam o sırada Kent Gazetesini inceleyen Ulusal Kanal yetkilisi gazeteyi masaya koyarken konuşulan telefonun avizesiz konuşma tuşuna gazete deyince bir anda konuşulanlar büroda duyulmaya başlandı.

Telefonun diğer ucundaki Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü görevlisi Balcı’ya İznik Basınının belediyeye verdiği şikayet dilekçesinden dolayı tahmin edilen sert bir dille, “O cd’yi biz değil kaymakamlık yaptı gidin alın oradan. Bende var kim gelecekse gelsin alsın.”dedi. Bu konuşmaları telefon’dan duyan ulusal kanalların sorumluları Balcı’ya , “Biz gidiyoruz hiç gerek yok. Teşekkür ederiz. Tanıtıma gerek yok” diyerek ilçeden ayrıldı.

Telefonda geçen konuşmaları Yerel Gündem 21 sekreteri Mahmut Usta’ya bildirilmesi üzerine Söz konusu olan tanıtım cd leri iznikrehber.com basın bürosu ile İznik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü arasındaki 200 metrelik mesafeye rağmen 1.5 saat sonra kameraman Fuat Doğan’a teslim edildi. “Kullanılacağı sanmıyorum ama ben yinede götüreyim” dedi.

İznikrehber.com olarak şampiyona için günlerce koşturan, emeği geçen İznik’in tanıtımı için çabalayan hatta Show Tv için çekilen kasetleri İznik’ten Yalova’ya kendi arabası ile götürüp televizyon yetkililerine teslim eden Mahmut Usta adına özür diliyor ve herkes adına telefonda konuşan yetkiliyi kınıyoruz.
Kullanıcı profilini gör http://iznik.yetkinforum.com

TANITIM YAPMAYA ÇALIŞIRKEN, İZNİK&#8217;İN TANITIMINA ENGEL OLUNDU.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CURLING ÇALIŞMA GURUBU