www.iznik.yetkin-forum.com

İznik-Nicea-İsnik Forums

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Avcı: Kimseye Kırgın Değilim Hakkınızı Helal Edin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : pcweb tasarımı
Lakap : ermis783
Takımlar :
Ruh Halim :
Yasal uyarı : <marquee>DİKKAT: Daha kaliteli hizmet alabilmek için Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız</marquee>
Aktiflik :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Avcı: Kimseye Kırgın Değilim Hakkınızı Helal Edin   Perş. Ağus. 14, 2008 3:30 pm

İznik'te 5 yıl görev yaptıktan sonra Tokat Vali yardımcılığı görevine atanan eski İznik Kaymakamı Hüseyin Avcı, bu akşam Muhtarlar

Derneğinin onuruna verdiği veda yemeğine katıldı. İznik DSİ tesislerinde düzenlenen veda yemeğine tüm muhtarlar, bürokratlar, siyasi parti temsilcileri ve kaymakamlık personeli katıldı. Kaymakam Avcı, yemek sonrasında biraz hüzün kokan bir veda konuşması gerçekleştirdi. Avcı, "Acısıyla tatlısıyla koca bir 5 yıl geçirdik. Sıkıntılar oldumu, oldu. Yeri geldi üzüldük, yeri geldi sevindik. Buradan bugün huzurlu bir şekilde ayrılıyorum. İçim rahat. Kimseye kırgın değilim. Herkes hakkını helal etsin. Bugün İznik'teydik, yarın Tokat'ta olacağız. Sizleri hiç unutmayacağım. Sizlerde beni unutmayın" diyerek salonda bulunan herkesi duygulandırdı.
'SEÇİLMİŞLER GİTTİMİ GELMİYOR'

Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Kahyaoğlu ve İznik Muhtarlar Derneği Başkanı Yakup Sevinç'in birer çini hediye etmesinin ardından konuşan genel başkan Kahyaoğlu, "İznikli değilim ama sayın kaymakam Hüseyin Avcı'nın ilçede nederece büyük işler başardığını biliyorum. Kendisini buradan göndermeyi gönlümüz pek el vermesede, bürokrat olarak Tokat'a atanmıştır. Sayın Avcı bu konuda çok şanslı. Seçilmişler gittiği zaman birdaha geride dönüşü olmuyor. Atanmışların en azından bu şansı var. İnşallah ileride kendisini vali olarak görürüz" dedi.

'ONU RESTORASYONLARI İLE HATIRLIYACAĞIZ'

İznik Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz'da kaymakam Avcı'ya üç takımdan oluşan çini parçayı taktim ettikten sonra "Kaymakam bey çiniden çok iyi anladığı için ona üç takım çini hatırası vermek istedim. Çünkü hangisinin iyi olup olmadığını o daha iyi biliyor" diyerek başladığı espirili konuşmasının ardından "Kaymakam Hüseyin Avcı'yı ilçedeki restorasyonlar ile hatırlıyacağız. Onu; bir tekel binası, I. Murat Hamamı gibi birçok tarihi mekanla anacağız. Kendisi gerçekten ilçeye güzel şeyler kazandırdı. Onu unutmayacağımızı bir kez daha belirterek, kendisini en kısa zaman içerisinde vali olarak görmek temennimiz" dedi.
Kullanıcı profilini gör http://iznik.yetkinforum.com

Avcı: Kimseye Kırgın Değilim Hakkınızı Helal Edin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» obitet - araba hakkında ayrıntılı bilgi kaynağı
» Triple H Hakkında
» Kamera lensleri hakkında bilgiler( fiziksel yapısına göre)
» 2006 Focus dizel hakkında pratik bilgiler
» Ara mikser ( yaprak mikser ) alternatif